My cart (0)

Call
+380501666825
Contact
infp@katerinatimakina.com
Store info

Пн-Пт – 9:00-20:00 Сб-Нд 10:00-18:00

Directions

Набережно-Хрещатицька 41 (БЦ "Астарта")

Київ

Набережно-Хрещатицька 41 (БЦ "Астарта")

Київ

Пн-Пт – 9:00-20:00 Сб-Нд 10:00-18:00

· · Comments

Діловий капсульний гардероб

· · Comments

Капсульний гардероб - це набір з певної кількості (10-15) речей, які складаються в самостійні, різноманітні образи і поєднуються між собою. Це найефективніший підхід у формуванні гардероба, що дозволяє продумати образи заздалегідь і оптимізувати час на вибір одягу. Особливо ефективно цей підхід працює у діловому гардеробі - а тому актуальний для цілеспрямованих, раціональних людей, для яких важлива іміджева складова зовнішності, і які раціонально підходять до використання свого часу і будь-якого іншого ресурсу.

Ділова капсула із 13 речей

 

В яких випадках потрібен саме капсульний гардероб?

 • ви цінуєте раціональність і хочете усвідомлено формувати довгограючий, багатофункціональний гардероб
 • хочете максимально задіяти всі речі у вашому гардеробі, уникнути одноразових покупок і речей, швидко втратили актуальність
 • хочете витрачати мінімум часу на збори вранці - тому що кожен низ буде поєднуватися з кожним верхом
 • любите різноманітність, яка важлива як для самовідчуття, так і для правильної презентації себе в діловому середовищі

Як зробити ділову капсулу ненудною

 • міксувати верх і низ з різних костюмів - це миттєво збільшує кількість поєднань і робить діловий образ менш формальним і більш сучасним.
 • використовувати колірьові вкраплення у взутті, які додадуть свіжості і різноманітності, доповнивши витриманий елегантний образ.
 • додавати найрізноманітніші аксесуари: шийні хустки, брошки, прикраси - вони дадуть можливість підкреслити індивідуальність, продемонструвати гарний смак і швидко підготуватися до вечірньої зустрічі, просто діставши їх з сумки в кінці робочого дня і додавши трохи яскравості макіяжу.

Приклад поєднань всередині ділової капсули

Твідовий жакет з вишивкою на кишенях, класичні чорні штани з іншого костюма в поєднанні з шовковим топом і туфлями на високих підборах створять основу вашого ділового гардероба з сучасним звучанням.

   1. твідовий жакет
   2. чорні штани
   3. шовковий топ
   4. туфлi на високих підборах

 

Оригінальне поєднання класичних брюк з накидкою освіжить будь-який діловий гардероб і підійде також для більш вечірнього випадку, а шовкова блуза з бантом і туфлі на підборах додадуть урочистості образу.

   1. брюки
   2. чорна накидка
   3. шовкова блуза з бантом
   4. туфлі на підборах

 

Поєднання спідниці-олівець, накидки і піджака-смокінга утворюють небанальний багатошаровий комплект, а в доповненні з яскравим шийною хусткою і яскравими туфлями створять оригінальний образ і для вечора.

     1. спідниця
     2. чорна накидка
     3. піджак-смокінг
     4. хустка 
     5. туфлі

Як зібрати ділову капсулу в магазині Katerina Timakina

Ми розробили асортимент, що містить все необхідне для гардеробу ділової жінки і дозволяє збирати різноманітні ділові капсули. Ми допоможемо вам зібрати капсульний діловий гардероб, в рамках якого ви будете виглядати доречно, різноманітно, зібрано і елегантно.

Наша основна колекція складається з ділових костюмів, виготовлених з преміальної італійської вовни в базових кольорах, і всіх необхідних супутніх товарів від топів до складних блуз з бантами. А в нашому магазині ми додатково зібрали кращі взуття, сумки та аксесуари, які додадуть родзинку в строгість і стриманість ділового гардероба. Пара костюмів, блуз, кілька аксесуарів - і ділова капсула на всі випадки готова: від ділових зустрічей із суворим дрес-кодом до урочистих вечірніх заходів.

Чому наш магазин:

 • натуральні матеріали високої якості
 • базові кольори, які прекрасно поєднуються між собою
 • в одному просторі зібрано все, що потрібно для ділової капсули: костюми, блузи, сорочки, взуття і навіть аксесуари (хустки, сумки, брошки, прикраси з використанням натуральних каменів)
 • власний швейний цех і можливість посадити одяг на вашу фігуру прямо в магазині
 • допомога стиліста в підборі капсули