My cart (0)

Call
+380501666825
Contact
infp@katerinatimakina.com
Store info

Пн-Пт – 9:00-20:00 Сб-Нд 10:00-18:00

Directions

Набережно-Хрещатицька 41 (БЦ "Астарта")

Київ

Набережно-Хрещатицька 41 (БЦ "Астарта")

Київ

Пн-Пт – 9:00-20:00 Сб-Нд 10:00-18:00

Ідеальні лодочки Sitelle
· · Comments

Ідеальні лодочки Sitelle

· · Comments

Створюючи наш бренд, головною цінністю ми обрали ділову жінку та її потреби. Може здатися, що в 21 столітті, яке розвивається зі швидкістю ракети, вже створено практично все для спрощення повсякденного життя. Але часто творці нових технологій забувають про те, скільки потрібно встигнути сучасній жінці, щоб всі сфери життя були в балансі.

Офіційний одяг жінок завжди був однією з головних складових впевненості в тому, що при будь-яких обставинах робочого дня залишається відчуття комфорту. Ця думка залишалася з нами, коли ми створювали ділові сукні, офісні костюми, класичні блузки та жіночий смокінг.

Коли був відкритий інтернет магазин дизайнерського одягу, ми вирушили на пошуки того, що найбільш визначає жінку як особистість - взуття. Для нас було важливо, щоб компанія поділяла наші цінності і відповідально ставилася до якості продукції. А хто краще зрозуміє жінку, ніж інша жінка? Так народилась співпраця з брендом SITELLE, який займається виготовленням зручного італійського взуття для жінок.

Часто офісний дрес-код зобов'язує вибирати спокійні і темні тони в одязі. Але як не впасти у відчай і підняти собі настрій, не порушуючи правила? Вибрати лодочки на невисокому каблуці яскравого кольору! Саме це пропонує SITELLE.

Нам здалося органічним, як капсульна колекція жіночого одягу поєднується з класичними човниками різних кольорів. Вони привносять трохи свободи і зухвалості в образ, при цьому залишаються в рамках дрес-коду.

Туфлі SITELLE зроблені в Італії першокласними майстрами взуттєвої справи. Це сімейні фабрики в Італії які виробляють взуття кілька поколінь традиційним шляхом з особливою увагою до деталей і якості.

Всі туфлі виконані з якісної італійської натуральної шкіри та замші, які ніжно тримають форму туфель. Підкладка зроблена з бежевою натуральної шкіри, а колодка повномірна і зручна.

Як кажуть американці: "Try to walk a mile in someone else's shoes". Спробуйте зрозуміти, як жінці кожен день вдається жонглювати сім'єю, кар'єрою, друзями, щоб нічого і нікого не залишити без уваги. Для цього їй знадобиться багатозадачність, завзятість, зручний офісний костюм і пара комфортних туфель, які зроблять життя трішки легше.