My cart (0)

Call
+380501666825
Contact
infp@katerinatimakina.com
Store info

Пн-Пт – 9:00-20:00 Сб-Нд 10:00-18:00

Directions

Набережно-Хрещатицька 41 (БЦ "Астарта")

Київ

Набережно-Хрещатицька 41 (БЦ "Астарта")

Київ

Пн-Пт – 9:00-20:00 Сб-Нд 10:00-18:00

Про бренд

Я натхненна силою і відвагою жінок, які цеглинка за цеглинкою будують новий світ. Кожна успішна жінка проходить непростий шлях перш ніж досягти своєї мети.

Цей бренд створений для нас – жінок, які свідомо обрали для себе активне та ділове життя, які обрали для себе не тільки турбуватися про свою сім’ю, а й ставити професійні цілі, глибоко занурюватись в проблеми, вирішувати складні ситуації. 

Робота є частиною життя, захопленням та дорогою, яка веде до мети. Це про жінок, які є професіоналами, надійними партнерами, і одночасно елегантними, жіночними і красивими. 

Кожного дня успішні жінки наполегливою працею та безмежною вірою створюють новий світ і підкорюють вершини.

Цей шлях не простий, у кожної свій, але за випробуваннями та самовідданою роботою приходить успіх та реалізація мрії. Мабуть не має на сьогодні жодної із сфер життя, де жінки не піднялись до висот. 

Таке життя має особливості – постійний процес пошуку, жорсткий контроль за використанням часу та безперервне вдосконалення  та поряд з цим – необхідність виглядати бездоганно та не марнувати на це час.

Наша місія - зробити життя ділової жінки легшим і щасливішим. Ми дбаємо про те, щоб їх подорож до поставлених цілей і успіху була яскравішою, зручнішою і більш впевненою.

Створюючи елегантний і якісний одяг - ми допомагаємо жінкам підкреслити їх красу і витонченість. Ми впевнені, що саме одяг повинен підкреслювати красу та індивідуальність кожної жінки.

Їх внутрішня сила і світло надихнули нас створити колекцію одягу, яка допомагатиме їм у реалізації їх мрій.

Ми не покладемо світ до ваших ніг. Ми надамо інструмент для його підкорення.